עלינו

chimicron semiconductor co., Ltd

chimicron semiconductor co., Ltd היא מומחית מחקר ופיתוח ב-LED Driver IC, ניהול מתח AC-dc, מוסף מתח נמוך ובינוני, שבסיסה בשנז'ן, סין. יש לנו צוות טכנאי מחקר ופיתוח מקצועי, והטכנולוגיה המובילה בעולם, עם משרד/שותפים לשירות מכירות בסין, הונג קונג וקנדה.

עם יתרונות משלנו של טכנולוגיה מתקדמת בעיצוב תבנית שבבים ואומנויות ואומנות, chimicron משתפת פעולה באופן הדוק עם מפעל אריזות ובדיקות שבבים מובילים, ויש לה בקרה קפדנית על איכות המוצר, כדי להבטיח אספקה ​​יציבה ואיכות מוצר רציפה שלנו. המוצר שלנו נהנה מפונקציונליות ואמינות יוצאות דופן, גיוון ושירות לאחר מכירה משביע רצון. היישום שלו נוטה לקצה האמצעי והגבוה. אנו מקדישים תשומת לב רבה לבנייה ולמוניטין של המותג שלנו!

לחלקים שלנו יש יישום רחב בתחומי צריכה כמו דרייבר כוח לתאורת led, לוח ראשי של טלוויזיית LCD, אמצעי, טלפון נייד, ממיר, GPS, מסוף קופה, ובנק חשמל נייד וכו '.

תוך התחשבות בפילוסופיית התפעול של איכות תחילה, עדיפות ללקוחות, כל צוות chimicron משפרים צעד אחר צעד את סטנדרט השירות שלנו ואת שביעות רצון הלקוחות על ידי טכנולוגיה חדשנית, כדי להפוך את פתרון המוצר שלך לטוב יותר!

תמונות של החברה

משרד מכירות

צוות מכירות

צוות מכירות (2)

פינת מחסן

Top